Влаштування (укладка) газону

Рулонний газон — оптимальне рішення для озеленення будь-яких територій. Обираючи рулонний газон, ви отримуєте ідеальну зелену галявину за якихось кілька годин. Якщо укладка газону здійснена правильно, то він неодмінно радуватиме вас довгі роки.
Однак важливо пам’ятати, що укладка рулонного газону — це не просте розстилання заздалегідь куплених рулонів. Необхідно знати безліч тонкощів та враховувати масу нюансів, щоб отриманий результат тішив своєю якістю, довговічністю та відмінним зовнішнім виглядом. Співробітники компанії Evergreen протягом багатьох років вивчали всі аспекти укладання газонів, тому впевнено можуть гарантувати високу якість влаштування рулонного газону.

Влаштування газону від Evergreen — це:

  1. Правильно підготовлена ​​ділянка — її необхідно заздалегідь звільнити від будь-яких нерівностей, усунути всі бур’яни, щоб нічого не порушувало однорідності газонного покриття. Також проводиться спеціальна підготовка ґрунту, який необхідно скопати, щоб майбутній газон швидше і легше прижився.
  2. Оперативність виконання укладання рулонних газонів. Від зрізання газону на наших полях до його укладання фахівцями компанії Evergreen на ділянці клієнта минає менше доби. Завдяки оперативності виконання всіх робіт рулонні газони швидко адаптуються та добре приживаються на новому місці.
  3. Уважність до деталей — після влаштування газону, він має виглядати єдиним цілим полотном, стики та неоднорідності неприпустимі. Наші співробітники проводять ретельне стикування країв газону, щоб між ними не утворювалися проміжки або нахлести. Це особливо актуально для ділянок, що мають перепади висоти та нестандартні форми.

Також слід зазначити, що рулонний газон має бути відмінної якості. Саме такі газони виготовляє компанія Evergreen. Для рулонних газонів ми закуповуємо тільки найкраще насіння тонконога лучного, який має приємний насичений зелений колір і відрізняється витривалістю навіть до найсильніших перепадів температур. Такий газон швидко приживається, стійкий до механічних пошкоджень — він радуватиме око довгі роки.
Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно впоратися з укладанням рулонного газону, довірте це завдання нашим фахівцям, які мають величезний практичний досвід, тож швидко створять вам шикарний рулонний газон під ключ . Помірна вартість укладання рулонного газону стане приємним бонусом.
Зверніть увагу: наші спеціалісти виконують не просто укладку рулонів, вони створюють повноцінні красиві газони — з ідеальним зовнішнім виглядом та великим терміном служби. Виконані нами роботи однозначно виправдають очікування кожного клієнта.
Придбати рулонні газони від лідера виробництва по Україні, а також оформити замовлення на влаштування газонів у Києві ви можете в режимі онлайн на нашому сайті. А вартість влаштування газону приємно здивує кожного клієнта.

Ціна рулонного газону «Спортивний» — 100 грн/м2 (BigRoll), 85 грн/м2 (стандартний рулон);

Ціна рулонних газонів «Парковий» та «Преміум» — 85 грн/м2.