«Спортивний газон» Evergreen

У будь-якому спортивному змаганні велике значення має лише сам ігровий процес, а й якість підготовки ігровий зони. Коли йдеться про підготовку поля для гри, важливо, щоб газон був найвищої якості. Саме тому спортивний газон у рулонах для футбольного поля чи спортивного майданчика має гарантувати кілька ключових моментів:

  • Максимальна стійкість до активної експлуатації та механічних пошкоджень. Навіть якщо спортивні змагання та тренування будуть проводитися часто, спортивний газон все одно повинен зберігати свій гарний і доглянутий зовнішній вигляд.
  • Здатність до швидкого самовідновлення — найважливіша властивість футбольного газону. Часто під час гри спортсмени пошкоджують поверхню газонного покриття, тож вона має відновлюватися якнайшвидше, щоб подальші тренування та змагання проводились у наміченому режимі. Саме цими найважливішими якостями наділений спортивний газон від Evergreen. Такий газон є ідеальним для футбольного поля, стадіону чи спортивного майданчика. Його розробкою займалися професіонали-грінкіпери, які врахували усі головні вимоги до спортивного покриття.

Головні відмінні риси рулонного газону для футбольного стадіону:

  • Він виробляється виключно з інноваційних ексклюзивних сортів тонконога лучного. Підбираються сорти, що мають максимальний ступінь стійкості до механічних впливів і пошкоджень.
  • Вирощування рулонного спортивного газону від компанії Evergreen, який ви можете купити в нашому магазині, проводиться на спеціально підготовленому крупнозернистому піщаному ґрунті. Завдяки цьому покриття не припадає пилом і не затримує в собі вологу. Такий газон є справді ідеальним для влаштування футбольного поля.
  • Облаштування газонного покриття на футбольному полі потребує ретельної підготовки та спеціальної техніки. Для будівництва футбольного поля з натуральним газонним покриттям необхідно створити правильну основу, передбачити можливість поливу та дренажу, а також якісно укласти рулонний газон. У процесі укладання найкраще використовувати рулонний газон для футбольного поля у великих рулонах (BigRoll) — це стандарт при облаштуванні футбольних полів. Велика ширина рулону максимально скорочує час, що витрачається на укладання. Крім того, збільшена товщина рулону має більшу вагу, що дає можливість швидко ввести футбольне поле в експлуатацію.

Ми пропонуємо купити футбольний газон у нашому магазині. Наша продукція відрізняється найкращими характеристиками та високою якістю. А ціна натурального газону для футбольного поля вас приємно потішить. «Спортивний» газон доступний для покупки як у рулонах стандартних розмірів, так і в Big roll. Вони мають такі параметри: — ширина — 0,6 м; довжина – 20-25 м; товщина – 3-5 см.

До насіннєвого складу входять:

  • Jucklin seeds, Мятлик луговой (Poa pratens.) 100%;
  • сорти Midnight, Rugby II, Award.

Норма висіву– 120 кг/га.

Для замовлення дзвоніть +380504697931