Системи автоматичного поливу

Ми, українці, добре знаємо вислів «Без труда нема плода». А от німецький аналог цього прислів’я звучить так: «Газон зеленіший там, де його поливають». І це факт! Адже без поливу не зможе існувати жоден, навіть найякісніший газон. А щоб процес поливу не забирав безліч сил та часу, необхідно вчасно передбачити на ділянці автоматичний полив газону.

Головні переваги автоматичного поливу газону:

  1. Полив відбувається без втручання людини. Ви не докладаєте ніяких зусиль, а газон при цьому залишається таким же свіжим та зеленим.
  2. Економна та ефективна витрата води — необхідна кількість води для поливу розраховується індивідуально для кожної ділянки з газонною травою. За автоматичного поливу газону води витрачається однозначно менше, ніж за ручного. 
  3. Автоматичне увімкнення та вимикання поливу: полив проводиться саме в той час, коли це оптимально для газонного покриття.
  4. Існує можливість регулювання інтенсивності поливу для різних зон покриття.
  5. Доступна вартість автоматичного поливу газону.

Монтаж поливу від спеціалістів Evergreen

Автополив газону — це ціла система, яка складається з великої кількості елементів та процесів: починаючи від земляних робіт, укладання кабелю та трубопроводу, закінчуючи підбором необхідних клапанів, зрошувачів, датчиків вологості, а також збиранням та підключенням усієї системи поливу газону. Правильність виконання всіх цих робіт безпосередньо впливатиме на ефективність та термін служби поливної системи газону.

Фахівці компанії Evergreen протягом багатьох років успішно впроваджують велику кількість проектів з монтажу автоматичного поливу. Завдяки досвіду ми можемо сміливо гарантувати відмінну якість робіт зі встановлення автоматичного поливу газону.

Обслуговування систем автоматичного поливу

Якщо ви хочете, щоб система поливу прослужила вам довгі роки, необхідно організувати за нею правильний догляд, який включає сушіння і консервацію системи на зимовий період та розконсервування, прочистку і запуск системи із настанням теплої пори року. Ці завдання можна виконати самостійно або довірити кваліфікованим співробітникам компанії Evergreen, які якісно виконають всю роботу в максимально короткі терміни.

У нас ви можете придбати всю необхідну продукцію та замовити послугу монтажу автоматичного поливу газону під ключ. Співробітники Evergreen виконують встановлення поливних систем як на приватних садово-дачних ділянках, так і в громадських місцях та на спортивних спорудах. Ми розробимо індивідуальний проект монтажу автоматичного поливу, здійснимо встановлення, надамо послуги гарантійного обслуговування та проконсультуємо з усіх питань. Наші спеціалісти з легкістю впораються з встановленням як дорогих автоматичних поливних систем з можливістю дистанційного програмованого керування, так і більш простих систем, у складі яких тільки потрібні для роботи вузли.

Поставити будь-які питання про автоматичні системи поливу, а також замовити послуги монтажу можна за номером: (098) 785-20-62 (Анатолій).