РУЛОННИЙ ГАЗОН «ПРЕМІУМ»

Багаторічний рулонний газон «Преміум» — високоякісний продукт, який високо оцінюють експерти галузі та наші клієнти. Склад рулонного газону «Преміум» — 100% тонконіг лучний. Він є багаторічною рослиною, відомою своїми винятковими якостями. Розростаючись в різних напрямках підземними пагонами, він створює щільний килим із трави. Така властивість тонконога забезпечує однорідність газону та його здатність самостійно відновлюватися при механічних пошкодженнях. Газон «Преміум» не потрібно підсівати.

Рулонний газон з тонконога лучного відмінно переносить навіть найсильніші заморозки, аж до -45С, тому можна бути впевненими — газон перезимує без жодних труднощів. Не боїться тонконіг і затоплення талими водами.

Необхідною умовою успішного формування газону є його вирощування на ґрунтах з нейтральною та слабкою кислотністю. Саме такі умови зростання забезпечуємо ми в Evergreen. Рулонний газон «Преміум» забезпечує високу якість покриття і гарантує відсутність усадки після його укладання.

Усі ці особливості газону «Преміум», виробленого компанією Evergreen, суттєво відрізняють його від переважної кількості рулонних газонів, які виробляються в Україні на основі багаторічного раграйсу. Раграйс вважається багаторічною травою, але при цьому газон із нього не може довго зберігати доглянутий вигляд. Газон з раграйсу потрібно регулярно підсівати. Якщо цього не робити — отримаємо неоднорідний і непривабливий газон, покритий трав’яними колючками та великою кількістью залисин. Ще один мінус — швидкість зростання раграйсу, за якої газон потребує стрижки раз на 2-3 дні. Для порівняння: газони на основі тонконога лучного достатньо стригти один раз на 7-10 днів, при цьому він зберігатиме охайний зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете придбати якісний газон розкішного темно-зеленого відтінку — зупиніть свій вибір на газоні «Преміум». Повільний темп зростання, однорідна структура, самовідновлення, найвища зимостійкість, зносостійкість та опірність хворобам — це ті переваги нашого газону зі 100% тонконога лучного, які ви точно оціните.

Купити газон у рулонах ви можете в нашому магазині, а ціна рулонного газону буде нижчою, ніж ціна посівних газонів, які не лише дорожчі, але й потребуватимуть додаткових витрат вашого часу та зусиль.

У склад газону входить насіння:

  • Jucklin seeds
  • Мятлик луговий (Poa pratens.)
  • 100% (сорти JACKPOT, BONAIRE, BROOKLAWN, все з топлиста NTEP)
  • норма висіву– 120 кг/га

Норма висіву – 120 кг/га.

Для замовлення дзвоніть +380504697931