«Парковий» для затінених ділянок

Гарні та доглянуті галявини — обов’язковий атрибут для будь-якої зони відпочинку, чи це парк, чи невелика садова ділянка.

Парковий газон дозволяє отримати неперевершене щільне трав’яне покриття в найкоротший термін. А все, що потрібно робити для догляду за галявиною періодично стригти та поливати траву.

Витривалий рулонний газон росте там, де не можуть інші. 

«Парковий» газон буде вірним вибором, якщо:

  •  протягом дня освітлення вашої ділянки постійно змінюється;
  •  планується озеленення території, яка протягом дня понад 4 години закривається перехідною тінню;
  •  ви хочете отримати ідеальну галявину з однорідним густим трав’яним покриттям;
  •  ви не хочете витрачати багато часу і сил на догляд та утримання газону.

Газон «Парковий» для затінених ділянок є тіньовитривалим. Такий ефект досягається завдяки комбінуванню у правильних пропорціях двох різновидів трав: тонконогу лучного та червоної костриці. Газон з такої травосуміші не лише є тіньовитривалим, але й має однорідну густу структуру і красиве глибоке зелене забарвлення.

Тонконіг —газонна трава, яка чудово адаптується до сильних перепадів температури та умов недостатнього освітлення. Цей різновид трави зарекомендував себе як високоякісний і стійкий до витоптування, здатний рости як на сонячних ділянках, так і в глибокій тіні. Підходить для всіх видів грунту. Ви можете бути впевнені, що газон, у складі якого є тонконіг лучний, чудово перенесе навіть найсуворішу зиму.

Тіньовитривалий газон «Парковий» відрізняється помірною швидкості зростання, тож скошувати траву потрібно значно рідше, ніж для газонів, виготовлених з раграйсу, який має високий темп зростання.

Газон тіньовитривалий рулонний — найкраще рішення для отримання красивої та доглянутої зони відпочинку.

Тіньовитривалий газон ви зможете підібрати та купити в нашому магазині. Ми гарантуємо високу якість продукції, оскільки контролюємо виробництво рулонних газонів від висівання до передачі клієнту. Для наших клієнтів ми надаємо найкращі газони за оптимальними цінами.

В насінний склад включені:

  1. Jucklin seeds, Мятлик луговой (Poa pratens.), сорти Award, Avalanche, Nuglade. Норма висіву – 120 кг/га;
  2. Костриця червона (Festuca rubra), сорти Trophy, Cezanne. Норма висіву – 30 кг/га.

Дзвоніть для покупки +380504697931