Клієнтська підтримка

клиентская поддержкаОсновними клієнтами компанії Evergreen є садові центри та ландшафтні компанії. Те, що нас обирають професіонали, є найкращою оцінкою нашої роботи. Більшасть клієнтів знову і знову обирають саме наші рулонні газони для реалізації своїх проектів, а це означає, що вони переконалися у якості нашої продукції.

Ми високо цінуємо лояльність наших постійних клієнтів та із задоволенням надаємо їм особливі умови співпраці: спеціальні ціни, пріоритети в обслуговуванні, можливість відстрочення платежів. Зателефонуйте або напишіть нам зараз, щоб дізнатися більше про особливі умови від нашої компанії.

Evergreen робить все для того, щоб співпраця з нами була максимально комфортною та взаємовигідною. Ми надаємо комплексний клієнтський супровід та надаємо цілу низку сервісів (від доставки рулонних газонів до їх укладання та монтажу систем автоматичного поливу). Крім того, наші фахівці завжди готові проконсультувати з будь-якого питання щодо вибору виду газону та особливостей догляду за ним.