Evergreen на сегодняшний день

Evergreen пропонує три види рулонних газонів: Преміум, Парковий та Спортивний. Щоб наші клієнти були забезпечені якісним і правильним газоном у будь-якій ситуації, склад кожного з них підібрано відповідно до умов, в яких він буде використовуватися. Можна з упевненістю сказати: ми передбачили все, щоб наші газони на 100% виправдовували своє функціональне та естетичне призначення у будь-якому середовищі.

Рулонний газон «Преміум»

Це однорідний трав’яний килим насиченого темно-зеленого кольору зі 100% багаторічного тонконогу.Розростаючись в боки підземними пагонами, формує щільну дернину. Відрізняється дуже повільним ростом листя. Оптимальний для озеленення відкритих сонячних ділянок. Має довершений благородний вид, довговічний та здатний до самовідновлення.

«Парковый» для затінених ділянок

Ідеальний газон може рости навіть на ділянках, куди потрапляє мало сонячного світла. Густий яскраво-зелений газон «Парковий» прекрасно підходить для частково затінених територій. До його складу входить костриця червона, а вона добре відома своєю здатністю прекрасно переносити перехідну тінь до 4 годин на добу.

«Спортивний газон»

Як і газон «Преміум», він створений на основі чистого тонконога. Відрізняється іншим підбором насіння для швидшого росту та відновлення. «Спортивний» газон вирощується на більш піщаному ґрунті і може бути зрізаний великими рулонами (Big roll). Це дуже міцний газон, розроблений спеціально для інтенсивного використання на спортивних майданчиках.

З рулонним газоном Evergreen ви швидко, легко та доступно зробите свій сад улюбленим місцем відпочинку — замовляйте наш газон, або подзвоніть нам, щоб отримати детальнішу інформацію про види рулонних газонів, газонної трави та послуги з догляду за газонами.